Je pro nás důležitý spokojený zákazník, který se na nás zase obrátí.

Dana Feixová

Stěhovali jsme se z domu do bytu. Profesionalita ve všech směrech – perfektní naplánování, komunikace, opatrnost při stěhování, aby se nic nepoškodilo, nerozbilo. Neskutečné pracovní nasazení, rychlost. Krabice na stěhování zdarma. Stěhování není jednoduchá věc, ale tihle chlapi vás svojí profesionalitou podrží i psychicky. Maximální spokojenost. Výborná práce! Děkuju.

Daniel Bubník

Precizní, profesionální a rychlá práce těchto borců před kterými smekám. Stěhovali jsme jedno klavírní křídlo a jedno pianino, což vyžadovalo obrovskou sílu, ale především skvělou manipulaci a preciznost vzhledem k velmi úzkému schodišti. Vše proběhlo bez nejmenších problémů a velmi rychle. Pohodový vstřícný přístup byl také fajn. Když budeme zase někdy stěhovat, tak už jen s těmito borci.

Vlastimil Kopečný

Doporučuji služby společnosti Power Servis. Stěhování bez problémů, spolehlivost, komunikace nadstandardní, ochota, slušně ceny, vše s úsměvem. Využili jsme zároveň i montáž složitější šatní skříně, vše v pořádku, rychle a profesionálně. Prostě perfektní servis.

Josef Mlatečka

Nejlepší stěhovák v Olomouci. Kvalita, rychlost a spolehlivost. Doporučuji!

Pavla HB

Profesionálové každým coulem. Oceňuji ochotu přizpůsobit se situaci a velmi vstřícné jednání. Děkuji!

Šárka Juřenová

Rychlí, spolehliví, pečliví, slušní a velmi příjemní pánové. Báječná spolupráce, vřele doporučuji 👍🏻👍🏻

Milada Zahrádková

Nebyl to pro mne jednoduchý den, vyklizela jsem být po své máme. Lidé s Pawer servis mi tuto chvíli se svojí lidskosti udělali lehčí, snesitelnejsi. Byly to kluci na svém místě, děkuji.

Pavla Windsorová

Doporucuji vsema deseti! Rychli,spolehlivi,slusni!

Martina Rybarikova

Pěkná práce při stěhování bytu – spolehlivost, pracovitost, výborná domluva, bez poškození stěhovaných věcí. Jako návrh pro zlepšení bych uvítala možnost zapůjčení profi krabic pro stěhování. Celkově jsem byla spokojená, můžu jenom doporučit! Přeji hodně spokojených zákazníků.

Tomáš Procházka

Nejlepší stěhováci. Můžu jedině doporučit! Dobře odvedená práce, rychlé přestěhování i o víkendu a za dobrou cenu. Velká spokojenost. Děkuji ještě jednou.

Jolana Chocholová

Doporučujeme!! Vše bylo rychlé, kluky chválíme!!!

Jana Šnajderová

Mockrát děkujeme za super odvedenou práci. Vstřícnost, ochota, slušné a příjemné vystupování, pracovitost Vám
nejsou cizí. To se dnes tak často u mladých lidí nevidí. Bez Vás by naše hora nábytku do prvního patra stále ještě jen vzhlížela.
DĚKUJEME ! Zaměstnanci Domu dětí a mládeže Šternberk, p.o.“

Zdeněk Štec

Naprostá spokojenost se stěhováním. Stěhovali jsme dvoupokojový byt z Olomouce na dům kousek od Zábřeha na Moravě a vše proběhlo v pohodě. Spousta osobních věcí a rozměrný nábytek na úzkém schodišti – to byly chuťovky zvláště v tom vedru. Profesionální přístup, doporučuji.

Jiří Slezák

Vyborna spoluprace, pokud budu v budoucnu neco potrebovat, tak rozhodne s vami. diky

Jana Nová

Novou vypalovací pec pro keramický kroužek jsme nastěhovali díky klukům z firmy POWER SERVIS Olomouc. Vážila 288 kg. A jako přídavek ještě zvládli přestěhovat piano cca 300 kg.
Tihle kluci jsou SUPER. Moc Vám děkujeme. Zaměstnanci Domu dětí a mládeže Šternberk.

Simona Chromečková

TOP⬆️ Bezva borci, spolehliví, pracovití, kvalitně odvedená práce, výborná cena! DOPORUČUJI!!!👍

Radek Czislinský

Luxusní práce, pánové jsou profíci, rychlí, prostě Top.

Eva Gyuránová

Stěhování pianina z F-M do Olomouce, dlouho jsme vybírali firmu, které tuto práci svěříme, protože převážet pianino není jen tak … a vybrali jsme dobře :-), Firma má profesionální přístup, kluci odvedli kvalitní práci za příznivou cenu, jsou šikovní, rychlí,ochotní, komunikativní, spolehliví a dobře se na ně při práci kouká …. 😉

paní Eva

Chci vám poděkovat za skvěle odvedenou práci. Vasi firmu je radost doporučit všem co preferují solidnost,ochotu rychlost a preciznost. Velké díky a hodně zdaru.

Michal Dokoupil

Spolehlivost, ochota, rychlost při stěhování a montáži, příjemná cena.

Marcello G.

Nejlepší stěhováci v Olomouci !